Antagna vid Gymnasiet i Petalax hösten 2021

Antagna vid Gymnasiet i Petalax hösten 2021

Följande studerande har godkänt att deras namn publiceras (se nedan):

Bergvik William, Bernas Noel, Björkholm Elsa, Dahlgren Amanda, Helgas Hugo, Häggblad Jennifer, Häggdahl Nicolay, Häggman Tilde, Häggvik Isak, Källund Mattias, Lindqvist Felicia, Löfgren Jonathan, Music Amila, Niemelä Robin, Nikko Matilda, Pellfolk Elin, Ribacka Wilmer, Rönnlund Milya, Smedback  Emil, Sten Jennifer, Storbjörk Casper, Svahn Nea, Udd Adelina, Vardo Mirzela, Vest Elin, Westerlund Linnéa, Öling Anna-Stina

OBS! Det finns ännu lediga platser till GiP - allmänna gymnasielinjen i kontinuerlig ansökan. Ta kontakt med rektor Margareta Bast-Gullberg om du är intresserad att studera hos oss. Tfn 0500-871 381.

Gå till "Aktuellt"