Antagna studerande till gymnasiet hösten 2024

Antagna studerande till gymnasiet hösten 2024

Följande personer har antagits som studerande vid Gymnasiet i Petalax hösten 2024 och tillåter att namnen publiceras.

Mathilda Aspbäck, Jakob Blomqvist, Agnes Bäcklund, Jolene Fors, Janina Grädler, Alex Hansson, Selmer Hemming, Emmy Herpman, Vilgot Häggvik, Vilmer Höstman, Alva Karls, Elin Krook, Isak Lindholm, Alexandra Långback, Alexander Långkvist, Emma Långström, Okkar Majsjö, Jonathan Malm, Rasmus Mäkiluoma, Noomi Mäkelä, Felicia Nyståhl, Ida Pada, Emil Pellfolk, Noah Påfs, Hanna Podbicanin, Teresia Oasis, Marius Ramstedt, Linnea Ribacka, Linus Ruusuvirta, Kalle Salo, Linn Sebbas, Robin Sjöblom, Noel Skata, Jonathan Svarvar, Elias Udd, Amila Vardo, William Westerlund, Sebastian Wikström, Selina Österdahl

Gå till "Aktuella händelser"